Хімчистка сухим льодом-Кріобластінг

Хімчистка сухим льодом-Кріобластінг

Чистка сухим льодом (Кріобластінг) ще недавно застосовувалася тільки на Заході, проте нарешті вона дійшла до Росії. Сьогодні вона застосовується в різних областях діяльності. Кріогенний бластинг являє собою процедуру схожу з піскоструминною обробкою, але має ряд переваг:

Низька температура гранул сухого льоду (t = -78.5 oC) призводить до заморожування забруднюючого шару, в слідстві чого він стискається і ставати більш крихким і легко видаляється з поверхні.
Відсутність залишків абразиву. Відпрацьовані гранули випаровуються, перетворюючись в вуглекислий газ, так що після очищення доведеться прибрати тільки залишки самого забруднюючої речовини. Природне випаровування сухого льоду є одним з дуже важливих переваг даної технології.
На що впливає якість льоду
Якщо в процесі очищення використовувати свіжовиготовлені гранули, процес значно прискорюється. Щільність сухого льоду починає зменшуватися після декількох днів його зберігання. Це позначається на якості чищення. З цієї причини для однієї і тієї ж площі знадобиться більше старого сухого льоду, ніж нового.

Купити сухий лід ви можете у нас. Для чищення знадобляться гранули діаметром 3 мм.ми пропонуємо тільки якісний продукт за прийнятною ціною. Також у нас є ізотермічні контейнера які дозволять значно скоротити швидкість випаровування сухого льоду.

Екологічність
Використання струменевого Чищення дозволяє повністю виключити застосування токсичних хімічних засобів. В результаті навколишнє середовище не забруднюється різними хімікатами і розчинниками, не утворюється шкідливих речовин, що забезпечує повну безпеку для здоров’я персоналу, що виробляє чистку.

Після проведення чистки за допомогою сухого льоду не залишається відходів абразиву, а бруд просто відділяється і падає на підлогу. Після процедури її легко підмести. Утилізуються безпосередньо забруднення. Це вигідно відрізняє метод чищення сухим льодом від застосування хімікатів.

Вторинних відходів при виконанні процедури також не утворюється. Наприклад, при обробці поверхні за допомогою піскоструя очищаючий матеріал перетворюється в проблемні відходи. Особливо це стосується тих випадків, коли він застосовується для очищення забруднень, які містять небезпечні речовини. Великий обсяг відходів в цьому випадку вимагає серйозних витрат на утилізацію.

Кріогенний бластинг в сучасному світі став конкурувати з традиційними методами чищення різних поверхонь. Він здатний замінити чистку, виконувану з використанням різних хімічних речовин, а також абразивних матеріалів.

Необхідне обладнання
Гранули при впливі на поверхню, крім кінетичної, несуть в собі також теплову енергію. Представляючи собою тверду форму вуглекислого газу, сухий лід міститься при температурі -78,5 градусів. Якщо зберігати його при кімнатній температурі, через різницю температур почнеться стрімкий процес сублімації.

Як показує практика, зіткнувшись з поверхнею, гранули сухого льоду надають на забруднення температурний вплив. Вони починають тверднути і стають більш крихкими. Це істотно полегшує чистку поверхні. Технологія Чищення сухим льодом знайшла застосування в багатьох галузях:

автомобілебудування;
Друкарська справа;
харчова промисловість
комунальне господарство.