Про нас

 ПП “ТІЗ-Карбогаз” спеціалізується в області поставок СО2 і всіх можливих застосувань СО2, а також в області інсталяцій кріогенного обладнання власного і зарубіжного виробництва.

ПП “ТІЗ-Карбогаз” працює на ринку виробництва, поставок, монтажу та пуско-налагоджувальних робіт, гарантійного та пост-гарантійного обслуговування вуглекислотного обладнання з 2004 року, будучи однією з найбільших компаній в Україні, які надають спектр послуг даного напрямку.

Ми поставляємо продукт (зріджений діоксид вуглецю) вироблений в Польщі, в Литві і в Україні згідно специфікацій і вимог клієнта (EIGA або ДСТУ) і є найбільшим постачальником СО2 в Україні. У нас є прямі довгострокові контракти з багатьма заводами-виробниками СО2.

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ТІЗ-Карбогаз” є єдиним імпортером рідкої вуглекислоти виробництва UAB “GASCHEMA” (Литва) на території України

ПП “ТІЗ-Карбогаз” працює на ринку виробництва, поставок, монтажу та пуско-налагоджувальних робіт, гарантійного та пост-гарантійного обслуговування вуглекислотного обладнання та обладнання яке працює під високим тиском і є однією з найбільших компаній в Україні, які надають спектр послуг даних напрямків:
– Кріобластери;

  • Генератори сухого льоду;
  • Різне обладнання для охолодження харчових продуктів;
  • Проектування нестандартного криогенного обладнання;
  • Обладнання та резервуари, які працюють під високим тиском;
  • Виготовлення автомобільних та промислових ваг тощо